TÄHÄN KERÄTÄÄN OSALLISTUJIEN LISTAUSTA 2022

Torikahvilatoimintaa tulee tarjoamaan MR Ruokapalvelut Oy. Tarjonnassa on monipuoliset pannuherkut, sämpylät, lihapiirakat ym.

Kahvilatarjotaa on myös mm. kirjastossa.

2022 OSALLISTUJIEN LISTAUSTA
Combo ry (tapahtuman järjestäjäorganisaatio)www.combo.fit
MR Ruokapalvelut Oy (torikahvila) 
Elisa Oyjwww.elisa.fi
Lumon Suomi Oywww.lumon.fi
AT & ET Oywww.taloasemakirkkonummi.fi
Varuboden-Oslavbo.fi
Touhula Leikki Oy, Touhula Laajakalliowww.touhula.fi
 Veho Olariwww.veho.fi
 Vesivek Oywww.vesivek.fi/
Into Lifestyle Oywww.intowellness.fi
Kirkkonummen Sisäurheiluhalli Oy / Joo.Arenawww.jooarena.fi
Huoneistokeskus Etelä-Helsinki
Microsoft Oywww.microsoft.fi
Karateseura Kibudo rywww.kibudo.fi
Kirkkonummen Eläkkeensaajat ryhttps://kirkkonummi.elakkeensaajat.fi/
Kirkkonummen Judoseura rykirju.net@gmail.com
Kyrkslätts IFhttps://www.kyifhandis.fi/
MC Porkkala rywww.mc-porkkala.fi
ITF Masala ryhttps://www.itfmasala.fi/   https://www.facebook.com/ITFMasala/
Kirkkonummen Pienkiinteistöyhdistys RyOmakotiliitto@toimisto.fi/kirkkonummen pienkiinteistöyhdistys
Kyrkslätt Skytteföreningksf.idrott.fi
Eläkeliiton Kirkkonummen yhdistys ryhttps://www.elakeliitto.fi/yhdistykset/kirkkonummi
TanssiDans rywww.tanssidans.com
Tanssin Ilo rywww.tanssinilo.net
Kirkkonummen opistothttps://www.opistopalvelut.fi/kirkkonummi/
Kirkkonummen seurakunnat (Kirkkonummen suomalainen ja ruotsalainen ev.lut. seurakunta)www.kirkkonummenseurakunnat.fi
Kirkkonummen vammaisneuvosto www.kirkkonummenvammaisneuvosto.fi
Kirkkonummen Vihreät ryhttps://www.kirkkonummenvihreat.fi/
Kyrkslätts Svenska Kulturförening rfwww.ksk-kultur.fi
Kirkkonummen Demarit Ryhttps://www.kirkkonummendemarit.fi/
Kinoumi rywww.kinoumi.fi
 Kyrkslätts Manskörhttps://www.kyrkslattsmanskor.org/
 Kirkkonummen Vasemmisto ryhttps://www.facebook.com/KnummenVasemmisto
Kirkkonummen Seudun Hengitysyhdistys ryhttps://www.hengitysyhdistys.fi/kirkkonummenseutu/
Kirkkonummen ympäristöyhdistys ry https://www.sll.fi/kirkkonummi
Uudenmaan Pelastusliitto rywww.upl.fi
Pro Kirkkonummi ry https://www.prokirkkonummi.fi
Kirkkonummen Seudun Reserviläiset ryhttps://kirkkonummen-seudun-reservilaiset.reservilaisliitto.fi/
Kirkkonummen Kielikylpy Rywww.kirkkonummenkielikylpy.fi
Kirkkonummen Tanssiyhdistys RyHttp://www.dancemoves.fi
Suomen Kristillisdemokraatit (KD) / Kirkkonummen po.kd.fi/kirkkonummi
Finlands Röda Kors Kyrkslätt svenska avdelningwww.facebook.com/rodakorsetkyrkslatt
Gladius Kirkkonummi rywww.gladius.fi
SFP i Kyrkslätt / RKP Kirkkonummihttps://sfpkyrkslatt.fi/
Kirkkonummen Kokoomus ryhttps://kirkkonummenkokoomus.fi/
Kirkkonummen Reserviupseeriyhdistys ryhttp://www.rul.fi/kirkkonummi
Kirkkonummen Perussuomalaiset rywww.kirkkonummi.perussuomalaiset.fi